Urząd cenzury

Budynek Mysiej 3 to dawna siedziba Głównego Urzędu Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk, czyli Urząd Cenzury. W miejsce, w którym umierały niegdyś artystyczne projekty tchnęliśmy nowe życie. Życie bez granic. Wyznajemy zasadę wolności słowa, stylu i modowego wyboru, wolności artystycznej i estetycznej, aż po wolność od nachalnego komercyjnego przekazu.

Mysia 3 to nowoczesna koncepcja domu handlowego, którego celem jest nie tylko handel ale także animacja i codzienna inspiracja.

Na trzech poziomach budynku znajdują się butiki z ubraniami, butami, akcesoriami i wyposażeniem wnętrz. Czwarty poziom – Mysia bez cenzury – to przestrzeń, w której organizujemy wystawy, koncerty oraz każde inne wydarzenia kulturalne współgrające z koncepcją miejsca. To również przestrzeń, którą wynajmujemy na zewnętrzne eventy komercyjne.

Mysia 3 jest alternatywną dla wielkich centrów handlowych i ekskluzywnych salonów. Nasze marzenia to być warszawskim podwórkiem, na którym spotykamy znajomych, spędzamy czas dla przyjemności, a nakarmić możemy nie tylko ciało, ale i duszę.