Nasze sklepy

 • COS / Poziom 0, 1
  Pierwszy w Polsce sklep międzynarodowej marki ze Skandynawskimi korzeniami. COS znajduje się na parterze i 1 piętrze MYSIEJ 3. Znajdziemy tu kolekcje damskie, męskie i dziecięce, które charakteryzują proste i odważne wzory, skandynawski, minimalistyczny design, ekstrawaganckie rozwiązania, perfekcyjnie dopracowane detale i wysokiej jakości tkaniny.

 • NAP / Poziom -1
  NAP to concept store, który specjalizuje się w kompleksowym urządzaniu domowej strefy wypoczynku: od doskonale zaprojektowanych mebli w stylu współczesnym i vintage, przez autorską kolekcję łóżek, aż po dodatki najwyższej jakości. Sklep na MYSIEJ 3 proponuje także wyselekcjonowaną ofertę naturalnych tkanin i domowych dodatków takich jak świece, pościel czy serwetki.

 • MUJI / Poziom 0
  Produkty firmy Muji zostały wprowadzone na rynek we wczesnych latach ‘80, jako rezultat nowego trendu, wzywającego do powrotu do prostoty w codziennym życiu. Celem marki było – i jest nadal – dostarczanie klientom na całym świecie podstawowych produktów, których potrzebują; by żyć swym współczesnym, aktywnym, miejskim życiem. Rzeczy te muszą być zrobione z dobrych, bezpiecznych materiałów, bez zbędnych dodatków czy udziwnień.

 • ORSKA/ Poziom 1
  Biżuteria autorska, artystyczna, unikatowa lub w seriach limitowanych, wszystkie elementy są robione ręcznie i zaprojektowane przez Annę Orską.

 • NENUKKO/ Poziom 1
  NENUKKO to marka odzieżowa, której styl odwołuje się do uniseksualnej prostoty, jest dedykowany indywidualistom i wynika z twórczego nastawienia do wzornictwa. Kolekcje NENUKKO mieszczą się w nurcie urbanwear – odzieży miejskiej – czerpiąc elementy z różnych obszarów mody: od kultury streetowej aż po minimalistyczną elegancję. Misją marki NENUKKO jest upowszechnianie dobrego autorskiego wzornictwa odzieżowego odpowiadającego życiowym i estetycznym potrzebom współczesnego człowieka. Jednocześnie kolekcje marki stanowią alternatywę wobec trendów panujących w tak zwanym „głównym nurcie”, którego produkty powstają na masową skalę. Kolekcje NENUKKO mają zadowalać gusta klienta poszukującego nieszablonowych rozwiązań w zakresie odzieży miejskiej.

 • BYNAMESAKKE/ Poziom 1

 • GLOOMY SUNDAY/ Poziom 1

 • SHE/S A RIOT/ Poziom 2
  SHE/S A RIOT to marka modowa i concept store z subiektywną selekcją ubrań, akcesoriów, magazynów, kosmetyków i książek.
  Wszystkie ubrania z metką SHE/S A RIOT są projektowane i produkowane w Polsce z tkanin wytwarzanych na wyłączność dla marki przez polskie dziewiarnie i przędzalnie. Mamy więc produkty 200% made in Poland. Obok ubrań SHE/S A RIOT w butiku na Mysiej 3 znajdują się m.in. zapachowe świece, kosmetyki do włosów,
  akcesoria do pisania czy biżuteria.A do tego RIOT KIOSK – wybór najlepszych magazynów i książek z całego świata o modzie, sztuce, kulturze i biznesie.

 • Elementy Balagan/ Poziom 2
   
   

   
   

 • SVOI/ Poziom 2
  POLSCY PROJEKTANCI I POLSKIE MARKI PODZIELONE NA DWIE STREFY – BASIC – UBRANIA DO 500 ZŁ STANOWIĄ 80% SKLEPU , DRUGA STREFA TO STREFA PREMIUM – UNIKATOWE UBRANIA W CENIE 500+. PROJEKTANCI: labo by Magda floroszczyk, JACOB BIRGE, edyta pietrzyk, POLA RUDNICKI, NAH-NU, MILOV , BOLA, LABO BY MAGDA FLORYSZCZYK, CONFASHION, SZPILA, BLACKBOW, BLACKORWHITE, ANNA FELDYK, RABBITRABBIT, BOSCO DRESS, SENSEMO, MROVCA

 • RILKE/ Poziom 2
   
   

   

 • Deli 3 (kawiarnia)/ Poziom 3
   
   

   
   

 • Leica Store
  i Leica Gallery/ Poziom 2
  Leica Gallery zajmuje 150m2 powierzchni na II piętrze, gdzie znajdują się stałe ekspozycje fotografii i wystawy tymczasowe. Tam też swoje miejsce ma księgarnia fotograficzna i Leica Store, czyli sklep z aparatami i akcesoriami Leiki . Na stałą wystawę składa się przegląd „The best of Leica Gallery”, czyli prace współpracujących z Leiką fotografów w dziedzinie fotografii kolekcjonerskiej, m.in. Kacpra Kowalskiego, Bogdana Dziworskiego, Tomasza Tomaszewskiego i innych.

 • Birbante Rocca/ Poziom
  Birbante Rocca to sklep z butami pochodzącymi wyłącznie z włoskich, tradycyjnych manufaktur obuwniczych. Nasze kolekcje charakteryzuje prostota i surowość we wzornictwie oraz rzemieślnicza pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Birbante Rocca, to świat w którym podążamy na przekór szybkiej modzie, sezonowym trendom i masowej produkcji. Naszą tożsamość definiuje indywidualny styl i jakość naszych produktów, będąca konsekwencją pasji, doświadczenia i wrażliwości ich twórców.